מי אנחנו ולמה אנחנו כאן

הקמנו את Took כדי ליצור פלטפורמת תוכן איכותית שתרכז כלים חשובים לכל אדם שרוצה להתפתח הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית.

המיזם שם דגש על תכנים הקשורים בשיווק, פרסום, שפת גוף, והתאמה לעולם החדש בו רובנו מבלים שעות רבות ברשתות החברתיות ומהן אנחנו מקבלים את מרבית המידע שלנו.

באתר תוכלו למצוא מאמרים בנושאים כמו עמידה מול קהל, שפת גוף, קבלת החלטות (תורת המשחקים), כלכלה התנהגותית(איך אנחנו מתייחסים לכסף ולמה), עקרונות שיווק, על פרסום, שיווק, מכירה וההבדלים ביניהם, על תופעות פסיכולוגיות שמשפיעות עלינו ביום יום ושווה להכיר. תוכלו למצוא כאן גם המלצות על ספרים ששווה לקרוא ולהכיר, סרטונים שמעניקים כלים איכותיים ושווה לצפות בהם.

בנוסף, תחת הכותרת 'יש סודות שלא מגלים' תמצאו בלוג בו אני (ניר עידו) מתאר את תהליך שיווק הספר שלי שיוצא לאור בזמן אמת, על התלבטויות, החלטות שיווקיות, דילמות, הצלחות, כישלונות והכל בשקיפות מוחלטת תוך ציון מספרים, רווחים ועוד.

קטגוריית החנות וההרצאות והסדנאות הן בעצם הדרך שלנו להתפרנס ולקיים את האתר הזה. בקטגוריית ההרצאות והסדנאות יש מספר רב של הרצאות וסדנה אחת איכותית במיוחד שאנחנו מעבירים למי שרוצה (במחירים מאוד נמוכים), צריך לומר שאנחנו לא גובים כסף לא ממוסדות שעובדים עם נוער בסיכון ולא מצה"ל, אז אם יש פה מפקד/ת שהגיע לכאן או מדריך/כה שרוצה שנבוא לדבר בפני החניכים שלו, תרגישו חופשי, אנחנו נעשה זאת בחינם ובאהבה.

בחנות תוכלו למצוא פרטי לבוש שאנחנו עיצבנו, פריטים מגניבים ו/או בעלי משמעות. מוזמנים לשוטט, הכל ממש זול, אם תמצאו משהו שאתם אוהבים גם אתם תרוויחו פריט לבוש ייחודי ומגניב וגם אנחנו נרוויח כמה שקלים.

חשוב להגיד גם שהאתר פתוח. מה הכוונה? הכוונה היא שאתם מוזמנים להציע לנו נושאים ורעיונות למאמרים וסרטונים ואנחנו נשמח להוציא אותם לפועל בשבילכם.

מקווים שניהנה ביחד, צוות Took.